Kontakt

Grupa od 20 osób? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
Wyjazd indywidualny lub grupa poniżej 20 osób? Zapraszamy na stronę www.stenaline.pl/kontakt, gdzie można dokonać rezerwacji!

Formularz kontaktowy

Pola z gwiazdką (*) są wymagane

Stena Line szanuje Twoją prywatność

Powyższe informacje posłużą firmie Stena Line jedynie do odpowiedzi na Twoje pytanie. Nie zostaną one użyte do żadnego innego celu

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych przekazanych nam w związku z przesłaniem do nas formularza kontaktowego jest Stena Line Scandinavia AB, z siedzibą w Goteborgu w Szwecji, zaś głównym podmiotem przetwarzającym dane w Polsce na zlecenie administratora danych jest Stena Line Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zapytania, natomiast w przypadku zapisana się do newslettera w celu marketingu bezpośredniego; informowania o ofertach, obniżkach cen. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest, w zależności od okoliczności, zobowiązanie umowne, zobowiązanie prawne, Państwa zgoda lub nasz uzasadniony interes. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom z grupy Stena AB. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych oraz dane kontaktowe administratora i inspektora ochrony danych, zostały zawarte w Polityce Prywatności dostępnej na stronie https://www.stenaline.pl/regulacje/polityka-prywatnosci oraz w biurach autoryzowanych agentów Stena Line i w kasach na terminalu promowym Stena Line w Gdyni.

_______________________________________________ _______________________________________________