Kontakt

Grupa od 20 osób? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
Wyjazd indywidualny lub grupa poniżej 20 osób? Zapraszamy na stronę www.stenaline.pl/kontakt, gdzie można dokonać rezerwacji!

Formularz kontaktowy

Pola z gwiazdką (*) są wymagane

Stena Line szanuje Twoją prywatność

Powyższe informacje posłużą firmie Stena Line jedynie do odpowiedzi na Twoje pytanie. Nie zostaną one użyte do żadnego innego celu

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Stena Line Scandinavia AB, z siedzibą w Goteborgu w Szwecji, zaś głównym podmiotem przetwarzającym dane w Polsce na zlecenie administratora danych jest Stena Line Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania dotyczącego wyjazdów grupowych organizowanych przez Stena Line, w szczególności w celu przygotowania dla Państwa zindywidualizowanej oferty. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest nasz uzasadniony interes polegający na udzieleniu odpowiedzi na zapytanie dotyczące świadczonych przez nas usług.

W przypadku zapisana się do newslettera Państwa dane osobowe będą przetwarzane także w celu przesyłania informacji marketingowych odnośnie produktów i usług Stena Line. Podstawą prawną takiego przetwarzania będzie nasz uzasadniony interes polegający na możliwości prowadzenie działań promujących produkty i usługi Stena Line.

Przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych oraz dane kontaktowe administratora i inspektora ochrony danych, zostały zawarte w Polityce Prywatności dostępnej na stronie https://www.stenaline.pl/regulacje/polityka-prywatnosci oraz w biurach autoryzowanych agentów Stena Line i w kasach na terminalu promowym Stena Line w Gdyni.

 

_______________________________________________ _______________________________________________