Bary

C-View Bar

Dyskoteka, bar i całe morze muzyki.

Przestronna sala z centralnie umieszczonym parkietem, widokiem na morze, obszernym barem, sceną i nowoczesnym systemem audio-video. To doskonałe miejsce na chwilę relaksu podczas podróży. Oferujemy bogaty wybór alkoholi i wyszukanych drinków - przygotowanych przez naszych barmanów.

W weekendy znajdziesz tu moc gorących przebojów, serwowanych przez naszego DJa a także zespoły grające na żywo muzykę taneczną. Możesz też współtworzyć klimat tego miejsca. Zapraszamy na pokazy kulinarne i barmańskie, quizy i projekcje filmów. Dużo dobrej zabawy z widokiem na morze.

Zobacz panoramę

Riva Bar

Bar w kształcie łodzi, z wyborem drinków oraz włoskich przekąsek.

Wejdź na pokład szybkiej łodzi Riva! Stylowy bar w kształcie łodzi oferuje bogaty wybór drinków oraz dań, inspirowanych włoską kuchnią. Wygodne, nowoczesne fotele ustawione przy wielkich oknach pozwolą Ci na relaks i delektowanie się widokiem morza.

Zobacz panoramę

Ristretto Coffee House

Inspirujące kawowe menu w otoczeniu zachęcającym do rozmów.

Ristretto Coffee House zainspiruje Cię prawdziwym morzem aromatów i przyjemnym, nowoczesnym wnętrzem. W bogatym menu kawowych specjałów każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy także włoskie kanapki, słodycze, sałatki i napoje alkoholowe.

Zobacz panoramę

Bar na pokładzie słonecznym

Bar na pokładzie otwartym, gdzie morska bryza umila czas.

Gdy tylko na niebie pojawia się słońce - na jedenastym pokładzie gra muzyka. Nie może Cię tam zabraknąć. Usiądź wygodne i rozkoszuj się wyjątkowymi widokami i morską bryzą. W barze czekają na Ciebie na Ciebie napoje alkoholowe, lody oraz ciepłe i zimne przekąski.

_______________________________________________ _______________________________________________