Kabiny na statku

Nowe statki zachęcają nie tylko do rozrywki, ale i do wypoczynku. To prawdziwe, pływające hotele! Szczególnie polecamy nową, luksusową część kabinową, z licznymi udogodnieniami – aneksem kuchennym oraz dostępem do room service. Od dużej Family Class, przeznaczonej dla 5-osobowej rodziny z dziećmi, po niedrogie i wygodne miejsca w kabinach ekonomicznych – każdy znajdzie tu coś dla siebie! Nawet najtańsze kabiny mają łazienki i wygodne materace – wszystko, czego potrzeba, by dobrze wypocząć.

Kabina Panorama Suite


Pokład 7

Jedyny taki na pokładzie! Przestronny apartament, składający się z pokoju dziennego i sypialni, umiejscowiony na pokładzie 7 z wyjątkowym widokiem na morze. Wyposażenie: podwójne łóżko, rozkładana sofa, stolik, 2 telewizory LCD, szafa, biurko, ekspres do kawy, suszarka do włosów, kosz owoców, łazienka, ręczniki.

Kabina Panorama Class


Pokład 7 i 8

Kabina o wysokim standardzie, z widokiem na morze. Wyposażenie: podwójne łóżko, rozkładana sofa, stolik, telewizor LCD, szafa, ekspres do kawy, suszarka do włosów, kosz owoców, łazienka.

Kabina Premium Class


Pokład 11

Dwu- i czteroosobowe kabiny o podwyższonym standardzie w oddzielonej, zacisznej części pokładu 11, dostępnej tylko za pomocą kart-kluczy. Wyposażenie kabin: 2 lub 4 łóżka, TV, hotspot WiFi, radio, czajnik, łazienka, ręczniki.

Kabina Family Class


Pokład 7

Polecana dla podróżujących rodzin. W kabinie znajdują się 4 łóżka w układzie piętrowym (jedno szersze, np. dla rodzica z dzieckiem). Wyposażenie: 4 łóżka, radio, łazienka, ręczniki.

Kabina Comfort Class Plus


Pokład 8

Kabina z TV i z oknem. Kabiny 4–osobowe z piętrowymi łóżkami; kabiny 2–osobowe z łóżkami naprzeciw siebie; kabina 1-osobowa (bez okna). Wyposażenie: 4, 2 lub 1 łóżko, radio, łazienka, ręczniki i TV.

Kabina Comfort Class


Pokład 7 i 8

Kabiny 4–osobowe z piętrowymi łóżkami; kabiny 2–osobowe z łóżkami naprzeciw siebie; kabina 1-osobowa, polecana dla podróżujących samotnie. Wyposażenie: 4, 2 lub 1 łóżko, radio, łazienka, ręczniki.

_______________________________________________ _______________________________________________