Restauracje

Bufet Taste

Zapraszamy Państwa do świata smaków! Każdy z gości z łatwością skomponuje nawet czterodaniową kolację własnego pomysłu
A do tego: desery, napoje oraz wino i piwo – bez ograniczeń!

Przed Państwem wyjątkowe przeżycie kulinarne! Każdego z gości zaskoczy obfitość składników i dań, jakie można z nich skomponować. Na początek można wybrać gotową przekąskę lub zmieszać sałatkę. Następnie czeka Państwa wybór dań gorących: mięsa, ryby, drób i składniki wegetariańskie. Polecimy gościom najlepsze kompozycje, według ich gustów kulinarnych! Proponujemy wybrać dodatki i warzywa, które będą harmonizowały z wykreowanymi indywidualnie daniami. Do tego warto dobrać kremowy sos, świeże zioła i mieszanki wonnych przypraw.

Wino, piwo i napoje bezalkoholowe dopełnią smaku. Posiłek zakończą Państwo serami, kawą oraz deserem!

Restauracja Metropolitan Grill

Restauracja na pokładzie 9. Restauracja z obsługą kelnerską, z pięknym widokiem na morze. Tu spotyka się przyjemna atmosfera i dania najwyższej jakości.

Specjalnością restauracji są znakomite steki z najlepszych mięs, sprowadzanych z całego świata! Menu zawiera też wiele klasycznych dań ciepłych oraz deserów. Dla koneserów duży wybór win.

Menu

Idealne miejsce, aby uczcić sukces uroczystą kolacją w firmowym gronie.

Zobacz panoramę

Kafeteria Food City

Tu w swobodnej atmosferze zjesz pyszny obiad, wywodzący się z klasyki smaku, jak choćby grillowane żeberka, udka kurczaka i pieczonego łososia. Food City to jednak coś więcej niż restauracja samoobsługowa! Przy świetnej kawie porozmawiasz z przyjaciółmi. W barze zamówisz drinka i posłuchasz muzyki na żywo, aż gorące rytmy porwą Cię na parkiet. To również doskonałe miejsce na wypoczynek podczas podróży: organizujemy tutaj pokazy filmów oraz transmisje ciekawych wydarzeń sportowych.

Zobacz panoramę

_______________________________________________ _______________________________________________