• INTEGRACJA

  na morzu i na lądzie

 • ZABAWA

  w gronie przyjaciół

 • SKANDYNAWIA

  znana i nieznana

 • KONFERENCJE

  szyte na miarę Twoich potrzeb

 • DWA STATKI

  pełne atrakcji

Rejsy morskie

Oferta dla grup od 20 do 500 osób!

Rejsy morskie - aktywny wypoczynek

Nasza oferta aktywnego wypoczynku wyróżnia się na tle konkurencji. Dajemy możliwość spędzenia wolnego czasu w gronie współpracowników czy rodziny na niesionym przez morskie fale promie Stena Line. Rejsy morskie po Bałtyku ku niezbadanym wybrzeżom Skandynawii to tylko niektóre z oferowanych atrakcji. Połącz aktywny wypoczynek z odkrywaniem tajemnic wysp północy i ciesz się pięknymi chwilami spędzonymi z bliskimi. Nowo odkryte tereny możesz eksplorować na rowerze lub pieszo, choć wspaniałych chwil nie zabraknie już na pokładzie promu.

Rejsy morskie to znakomita alternatywa na spędzanie wolnego czasu. Programy naszych imprez przygotowane zostały z myślą o wymaganiach naszych Klientów. Dotatkowo oferujemy Państwu możliwość indywidualnego ustalenia programu aktywnego wypoczynku - jesteśmy otwarci i elastyczni na wszystkie Państwa sugestie. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i zapewnią Państwu spokojny przebieg urlopu oraz profesjonalną obsługę na naszych statkach. Podczas trwania rejsu morskiego gwarantujemy Państwu całkowite bezpieczeństwo przez całą dobę.

Morska bryza

Morska bryza

Dwudniowy rejs dający możliwość połączenia konferencji oraz wyśmienitej zabawy na środku Bałtyku.

więcej »

Weekend na szkierach

Weekend na szkierach

Trzydniowy program dający możliwość połączenie konferencji oraz doskonałej zabawy na promie ze zwiedzaniem południowej Szwecji.

więcej »

Okno z widokiem na archipelag

Okno z widokiem na archipelag

Rejs do Karlskrony z 1- dniowym pobytem w Szwecji. Dwie noce doskonałej zabawy na promie i cały dzień atrakcji południowej Szwecji.

więcej »

_______________________________________________ _______________________________________________