• INTEGRACJA

  na morzu i na lądzie

 • ZABAWA

  w gronie przyjaciół

 • SKANDYNAWIA

  znana i nieznana

 • KONFERENCJE

  szyte na miarę Twoich potrzeb

 • DWA STATKI

  pełne atrakcji

Wyjazdy firmowe

Oferta dla grup od 20 do 500 osób!

Imprezy integracyjne dla firm mają korzystny wpływ na pracowników

Wyjazdy firmowe są jednym z podstawowych elementów rozwoju każdej firmy. Wspólne spędzanie czasu poza biurem sprawi, że znikną wszelkie bariery dzielące Twoich pracowników, co powinno zaowocować po ich powrocie do codziennych zadań. Wyjazdy firmowe są idealnym rozwiązaniem jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy stanowili jeden, dobrze zgrany zespół.

Imprezy integracyjne dla firm są wspaniałą okazją do wspólnego spędzania czasu poza biurem. Integracja ma korzystny wpływ na relacje między pracownikami, gdyż mają możliwość do bliższego poznania się w niecodziennych okolicznościach. Wspólna zabawa w odmiennej scenerii pozytywnie wpłynie na ich późniejsze relacje w pracy. Organizowane przez nas firmowe imprezy integracyjne dostosowujemy do Państwa potrzeb.

Wyjazdy integracyjne dla firm – organizacja imprez firmowych

Stena Line oferuje oryginalne wyjazdy integracyjne dla firm za sprawą autorskiego podejścia do stawianych zadań. Szeroka oferta proponowanych atrakcji zawsze może zostać poszerzona o dodatkowe sugestie, dzięki czemu oferowana integracja dla firm zawsze będzie dostosowana do profilu działalności Państwa firmy.

Morska bryza

Morska bryza

Dwudniowy rejs dający możliwość połączenia konferencji oraz wyśmienitej zabawy na środku Bałtyku.

więcej »

Spotkanie przy kei

Spotkanie przy kei

Propozycja na spotkanie biznesowe/ konferencję na pokładzie promu.

więcej »

Okno z widokiem na archipelag

Okno z widokiem na archipelag

Rejs do Karlskrony z 1- dniowym pobytem w Szwecji. Dwie noce doskonałej zabawy na promie i cały dzień atrakcji południowej Szwecji.

więcej »

Eventy firmowe

Wyjątkowa atmosfera imprez wsparta równie wyjątkowymi atrakcjami dostarczy pracownikom Państwa firmy niezapomnianych wrażeń. Eventy firmowe w wyjątkowej scenerii zaskoczą pracowników i będą sprzyjać ich ciągłej integracji. Profesjonalnie dobrane gry i zabawy dostosowane do zakresu działalności Państwa firmy sprawią, że wszyscy będą całkowicie zaangażowani w trakcie organizowanych spotkań.

_______________________________________________ _______________________________________________