• INTEGRACJA

  na morzu i na lądzie

 • ZABAWA

  w gronie przyjaciół

 • SKANDYNAWIA

  znana i nieznana

 • KONFERENCJE

  szyte na miarę Twoich potrzeb

 • DWA STATKI

  pełne atrakcji

Wyjazdy motywacyjne

Oferta dla grup od 20 do 500 osób!

Wyjazdy motywacyjne – zadbaj o morale pracowników

Jeśli nadmiar pracy zbyt mocno obciąża Twoich pracowników – pomyśl o tym, aby wynagrodzić ich trud. Wyjazdy motywacyjne to specjalna oferta stworzona specjalnie dla członków Twojej firmy. Wyjątkowe atrakcje na oferowanym wyjeździe sprawią, że pracownicy powrócą do firmy wypoczęci i zadowoleni. Bądź przygotowany po powrocie z wyjazdu na pełen entuzjazm pracowników oraz ich duże zaangażowanie w trakcie wykonywania codziennych obowiązków w firmie!

Imprezy motywacyjne na Bałtyku

Krystalicznie czyste powietrze i świeżość morskiego wiatru sprawi, że Twoi pracownicy będą mogli się zrelaksować. Decydując się na imprezy motywacyjne Stena Line zaskoczysz swoich pracowników niebywałymi atrakcjami. Wspólna przygoda na falach Bałtyku to niecodzienna forma wypoczynku, z której każdy będzie zadowolony.

Dwa Królestwa

Dwa Królestwa

Czterodniowy program pełen atrakcji na pokładzie promu i na skandynawskim lądzie, w ramach którego proponujemy zwiedzanie południowej Szwecji i Kopenhagi.

więcej »

Ku Wenecji Północy

Ku Wenecji Północy

Sześciodniowy wyjazd ze zwiedzaniem Karlskrony, Kalmaru lub wyspy Olandii oraz Sztokholmu.

więcej »

Smak Szwecji

Smak Szwecji

Dwie noce na promie i dwa dni w Szwecji. Program łączący rozrywkę na promie z możliwością przeprowadzenia konferencji oraz pokazania najciekawszych atrakcji południowej Skandynawii.

więcej »

Wyjazdy incentive nagrodą dla najlepszych

Chcesz podnieść zaangażowanie Twoich pracowników? Wydajność pracy zwiększysz nagradzając najlepszych. Wyjazdy incentive to idealny wybór, jeśli chcesz przekazać swoim pracownikom, że umiesz dziękować za solidność w realizacji zleconych zadań. Nasza oferta jest doskonale przygotowana do charakteru tego typu wyjazdów.

_______________________________________________ _______________________________________________