Biegowy Potop 2021

Bieg, trial oraz nordic walking dla dorosłych i dzieci!
Wypłynięcie: nowy termin wkrótce!

Lubisz biegi albo Nordic Walking? Przebiegnij lub przejdź z nami trailowe trasy, a potem zwiedzaj Szwecję w czasie autokarowej wycieczki. Zabierz dzieci – mamy dla nich specjalny dystans!

Każdy z nas potrzebuje aktywności, a jakiekolwiek są Twoje cele, wszystkie są dla nas ważne. Biegasz? To świetnie! Chodzisz z kijami Nordic Walking? Super! Twoim życiowym powołaniem jest kibicować innym? Fantastycznie! Chcesz zachęcić dziecko do aktywności? Jeszcze lepiej! Biegowy Potop to jedyna w swoim rodzaju impreza, która łączy sport, rekreację i zwiedzanie oraz jest naprawdę dla wszystkich.

Mamy miejsce dla każdego: dla dorosłych i dzieci, dla sportowców i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z ruchem. Twoja aktywność podczas imprezy może mieć różne oblicza. Możesz biegać, możesz chodzić z kijkami, a możesz po prostu kibicować innym albo wspierać swoje dziecko startujące na krótkim dystansie. Znajdziesz tu zarówno biegowe wyzwanie, jak i fajny sposób na rekreację oraz poruszanie się w otoczeniu pięknej przyrody.

Jeżeli wolisz sportową rywalizację, nie zabraknie Ci wyzwań. Wybierz dystans biegu, który Ci odpowiada: 5, 10 lub 15 km i walcz o zwycięstwo! Ci, którzy uprawiają Nordic Walking, będą się ścigać na 5 km. Będziemy biegać i chodzić po malowniczej trasie trailowej, wśród lasów, pagórków, w przepięknej szwedzkiej scenerii. Specjalnie dla dzieci mamy krótkie dystanse w grupach wiekowych i medale, co zachęci je do rozwijania sportowej pasji.

Po wręczeniu medali i szybkiej przebiórce ruszymy wspólnie na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Wycieczka da Ci szansę poznać najpiękniejsze miejsca historycznej Karlskrony, której zabytki zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. A po wycieczce wracamy na statek, gdzie czeka podsumowanie imprezy. Prowadzącym spotkanie jest Chris Kwacz, twórca popularnego bloga On the move, na łamach którego codziennie motywuje tysiące ludzi do aktywności i biegania.

Gość specjalny, ambasador imprezy

Chris Kwacz

Twórca popularnego bloga On the move i zapalony biegacz długodystansowy od wielu lat. Ma na koncie kilkadziesiąt startów. Prawdziwy Mistrz – jego aktualnym celem jest złamanie granicy 3 godzin w maratonie, bo jego „życiówka” wynosi 03:09! https://onthemove.com.pl/

 

Program rejsu

 

Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji – przedpołudnie na trasach do biegania lub Nordic Walking, popołudnie na wycieczce z przewodnikiem.

Promocja! Teraz w cenie od 469 zł 399 zł na osobę!

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.