Karlskrona dla Seniorów

W nadmorskim miasteczku

Wybierz się w rejs „Szwecja w jeden dzień”, a spędzisz dwie noce na statku i cały dzień w Szwecji. Wykorzystaj dobrze czas i zacznij dzień na lądzie od wycieczki z przewodnikiem po Karlskronie. W ciągu 3 godzin zobaczysz najciekawsze miejsca w mieście i zwiedzisz słynne Muzeum Morskie. Resztę czasu spędzisz samodzielnie – tak jak lubisz!

Wycieczkę autokarową z przewodnikiem rozpoczniesz od wjazdu na punkt widokowy Bryggareberget, z którego rozciąga się doskonały widok na centrum miasta i archipelag. Na pewno zainteresuje Cię imponująca zabudowa Rynku a także Kościół Admiralicji – zbudowany pod koniec XVII wieku, największy zachowany drewniany kościół w Szwecji. Pospacerujesz Nabrzeżem Królewskim, z pięknym widokiem na okoliczne wyspy i wejście do portu wojennego.

Dzielnica kolorowych drewnianych domków Björkholmen oczaruje Cię zachowaną atmosferą minionych wieków. A na koniec odwiedzisz Muzeum Morskie z autentycznymi okrętami podwodnymi, imponująca kolekcją modeli okrętów, podwodnym tunelem i ogromnymi figurami dziobowymi. Nie zwlekaj, Karlskrona czeka!  

Cena wycieczki: od 427 zł

 

Test na Covid-19 może być wymagany do przekraczania granic.

Więcej

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.