Małgorzata Ostrowska 16.10.21

Muzyka na fali

Rejs Muzyka na Fali to dzień i noc muzycznej imprezy na morzu, z koncertem legendy polskiego rocka – Małgorzaty Ostrowskiej! Posłuchaj „Szklanej pogody” na żywo i baw się na wielkim statku na środku Bałtyku.

„Szklana pogoda” to jeden z największych hitów w historii polskiego rocka. Chcesz posłuchać go na żywo w najlepszym wykonaniu? Na naszej scenie wystąpi Małgorzata Ostrowska – królowa polskiego rocka, od zawsze oryginalna i wyrazista. Od niezwykłego graficznego makijażu i szalonej fryzury po charakterystyczny głos, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny rockowej. Wybierz się z nami w rejs Muzyka na Fali, czyli dwudniową muzyczną imprezę na morzu, a podczas wieczornego koncertu na scenie zobaczysz i usłyszysz Małgorzatę Ostrowską z aż 6-osobowym zespołem. Dla Ciebie wykonają nie tylko „Szklaną pogodę” ale też inne niezapomniane i poruszające przeboje, jak „Gołębi puch” oraz „Mister of America”.

Najpierw rozkręcamy się do muzyki granej przez dwóch djów. Gwiazda wystąpi późnym wiec wieczorem, a impreza potrwa do rana! Drugi dzień święta dobrej muzyki też masz wypełniony wrażeniami. Rano możesz poznać statek czy odpocząć w SPA, a już w południe czeka na Ciebie lunch all inclusive, z winem i piwem – bez ograniczeń! Popołudniowy program rozrywkowy przygotuje Cię na dalszy ciąg wieczoru, czyli taniec do dobrej muzyki, którą zaprezentuje dwóch djów.

Muzyka na Fali na pokładzie Stena Spirit to świetna okazja, aby posłuchać i zobaczyć Małgorzatę Ostrowską na żywo oraz przeżyć niezwykły wyjazd. W trakcie imprezy będziesz mieć możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

Rejs z noclegiem i imprezą z koncertem gwiazd.

 

Cena: od 299 od 259 zł na osobę

Limitowana liczba biletów w promocyjnej cenie od 259 zł!

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.