Małgorzata Ostrowska 16.10.21

Muzyka na fali

Rejs Muzyka na Fali to dzień i noc muzycznej imprezy na morzu, z koncertem legendy polskiego rocka – Małgorzaty Ostrowskiej! Posłuchaj „Szklanej pogody” na żywo i baw się na wielkim statku na środku Bałtyku.

„Szklana pogoda” to jeden z największych hitów w historii polskiego rocka. Chcesz posłuchać go na żywo w najlepszym wykonaniu? Na naszej scenie wystąpi Małgorzata Ostrowska – królowa polskiego rocka, od zawsze oryginalna i wyrazista. Od niezwykłego graficznego makijażu i szalonej fryzury po charakterystyczny głos, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny rockowej. Wybierz się z nami w rejs Muzyka na Fali, czyli dwudniową muzyczną imprezę na morzu, a podczas wieczornego koncertu na scenie zobaczysz i usłyszysz Małgorzatę Ostrowską z aż 6-osobowym zespołem. Dla Ciebie wykonają nie tylko „Szklaną pogodę” ale też inne niezapomniane i poruszające przeboje, jak „Gołębi puch” oraz „Mister of America”.

Gwiazda wystąpi wieczorem i zaśpiewa swoje największe hity. Drugi dzień święta dobrej muzyki też masz wypełniony wrażeniami. Rano możesz poznać statek czy odpocząć w SPA, a już w południe czeka na Ciebie lunch all inclusive, z winem i piwem – bez ograniczeń! Popołudniowy program rozrywkowy umili resztę rejsu i rozbawi uczestników imprezy.

Muzyka na Fali na pokładzie Stena Spirit to świetna okazja, aby posłuchać i zobaczyć Małgorzatę Ostrowską na żywo oraz przeżyć niezwykły wyjazd. W trakcie imprezy będziesz mieć możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

Rejs z noclegiem i imprezą z koncertem gwiazd.

 

Cena: od 299 od 259 zł na osobę

Limitowana liczba biletów w promocyjnej cenie od 259 zł!

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.