Morska bryza | Letnia wyprzedaż

Konferencja, morska przygoda i ucieczka od codzienności dla Twoich współpracowników i kontrahentów.

Doświadczycie uroku podróży wielkim statkiem przez Bałtyk. Cieszcie się relaksem oraz morską bryzą i widokami na pokładzie słonecznym. Przy okazji możecie zorganizować spotkanie lub konferencję!

Chcecie poczuć prawdziwy relaks? Stresuje Was pośpiech i ciągły brak czasu? Dlatego koniecznie musicie wyjechać, a najlepiej – wybierzcie się na morze z całą grupą. Zabierzcie współpracowników albo kontrahentów i połączcie przyjemne z pożytecznym. Pomożemy Wam zorganizować relaksujący wyjazd połączony ze wspólnym spotkaniem lub konferencją – na pełnym morzu. Doświadczcie uroku podróży wielkim statkiem przez Bałtyk. Z pokładu słonecznego podziwiajcie morze i wyłaniające się z oddali szwedzkie, malownicze, szkierowe wysepki. Tu poczujecie prawdziwy zapach relaksu: zapach słońca, wody i wiatru!

Rejs trwa jeden dzień i jedną noc, to wystarczy na spotkanie, odpoczynek i skorzystanie z restauracji na statku. Wybierzcie się na dobry obiad w swobodnej atmosferze Food City, albo dokonajcie kulinarnych odkryć, dzięki wyszukanym daniom a la carte. W cenie rejsu jest też nocleg w kabinie z łazienką, gdzie można wygodnie wypocząć. Twoi współpracownicy i kontrahenci na pewno zapamiętają ten wyjazd!

 

 

Cenie od 149 zł 119 zł na osobę

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

 

Skontaktuj się z naszymi specjalistami w celu dokonania rezerwacji: