Motocyklowy potop

Motocykle, morska przygoda i zwiedzanie!

Jedź z nami na Motocyklowy Potop – przemierzaj drogi malowniczej Szwecji w grupie zapaleńców. W tym sezonie pięciogwiazdkowy kemping i ciekawe trasy!

Podaruj sobie przygodę! W gronie zapalonych motocyklistów wybierz się za morze i zwiedzaj Szwecję. Przed nami kolejna edycja Motocyklowego Potopu – chyba jedynej takiej imprezy w Europie. To wspólna wyprawa – najpierw wielkim statkiem przez morze, a potem motocyklami przez piękne krajobrazy Szwecji. Z przygotowanych przez nas tras, swoją wybierasz i pokonujesz samodzielnie, w swoim tempie i swojej grupce znajomych. Zobaczysz słynne skandynawskie krajobrazy, a wieczorem czeka na Ciebie nocleg w pięknym miejscu – na kempingu, gdzie czekają wygodne domki, grill i cały wieczór na zdobycie nowych motocyklowych przyjaciół.

W sezonie 2021 przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe trasy oraz noclegi na wyjątkowym, pięciogwiazdkowym kempingu. Wybierz się z nami do Västervik, nadmorskiej miejscowości w połowie drogi między Karlskroną a Sztokholmem. Stąd niedaleko do słynnego Vimmerby, gdzie żyła i tworzyła Astrid Lindgren. To miejsca, które najlepiej zwiedzać motocyklem, bo dzięki niemu zobaczysz najwięcej. Wieczorem czeka odpoczynek na uroczo położonym i świetnie wyposażonym kempingu Västervik Resort. Możesz wybrać 2 lub 3-dniowy pobyt, aby wystarczyło Ci czasu do zwiedzenia wszystkiego wokół.

Zabierz swój motocykl lub skuter, przepraw się z nami przez morze i przeżyj prawdziwą przygodę! Przed Tobą dwie noce na statku Stena Line oraz aż dwa lub nawet trzy dni na trasach motocyklowych w Szwecji. Podczas rejsów możesz wypocząć w wygodnej kabinie lub podziwiać morze – po horyzont. Pobyt na pięciogwiazdkowym kempingu zapewni Ci wypoczynek oraz świetną bazę wypadową do zwiedzania Szwecji. Rób rezerwację jak najszybciej – liczba miejsc ograniczona!

Program wycieczki:

1 nocleg   2 noclegi

 

Rejs z 2 noclegami na statku, 1 lub 2 noclegami w Szwecji oraz 2 lub 3 dniami w Szwecji na motocyklu.
Cena 769 zł/os 699 zł/os.

Wypłynięcia:
28.05.2021 (jeden nocleg na kempingu)
03.09.2021 (jeden nocleg na kempingu)
19.08.2021 (dwa noclegi na kempingu) od 919 zł/os.

 

Cena dla osoby towarzyszącej (korzystającej wspólnie z kierowcą z tego samego pojazdu) jest taka sama jak dla osoby podróżującej z pojazdem. Cena dla wyjazdu z 2 noclegami na kempingu – od 919 zł/os.

Uwaga: każdy uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania zasad ruchu drogowego. Impreza nie jest zorganizowanym przejazdem kolumny motocykli, w związku z czym nie zamykamy dróg dla ruchu ogólnego. Każdy uczestnik odpowiada za siebie.

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, m.in. nie odbywa się dyskoteka.