Motocyklowy potop

Aquarius Group i Stena Line organizują dla Was motocyklową wyprawę do Szwecji.

Jedź z nami na Motocyklowy Potop – przemierzaj drogi malowniczej Szwecji w grupie zapaleńców!

Podaruj sobie przygodę! W gronie zapalonych motocyklistów wybierz się za morze i zwiedzaj Szwecję. Przed nami kolejna edycja Motocyklowego Potopu – chyba jedynej takiej imprezy w Europie. To wspólna wyprawa – najpierw wielkim statkiem przez morze, a potem motocyklami przez piękne krajobrazy Szwecji. Z przygotowanych przez nas tras, swoją wybierasz i pokonujesz samodzielnie, w swoim tempie i swojej grupce znajomych. Zobaczysz słynne skandynawskie krajobrazy, a wieczorem czeka na Ciebie nocleg w pięknym miejscu – na kempingu lub w 4* hotelu.

W roku 2024 zapraszamy na wyjazdy dwudniowe, czterodniowe a nawet pięciodniowe. Przygotowaliśmy również nowość, jedną edycję dla rodzin – Family Tour

Zabierz swój motocykl lub skuter, przepraw się z nami przez morze i przeżyj prawdziwą przygodę! Przed Tobą dwie noce na statku Stena Line oraz kilka dni na trasach motocyklowych w Szwecji. Podczas rejsów możesz wypocząć w wygodnej kabinie lub podziwiać morze – po horyzont. Rób rezerwację jak najszybciej – liczba miejsc ograniczona!

Po dalsze szczegóły oraz dokonanie rezerwacji zapraszamy na stronę organizatora:

Sprawdź szczegóły


Uwaga: każdy uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania zasad ruchu drogowego. Impreza nie jest zorganizowanym przejazdem kolumny motocykli, w związku z czym nie zamykamy dróg dla ruchu ogólnego. Każdy uczestnik odpowiada za siebie.