Grupy 9-19 os. | Oferta miesiąca

Teraz nawet 25% taniej za przejazd grupy między Polską a Szwecją!

Dzięki promocji Oferta Miesiąca możesz zabrać małą grupę od 9 do 19 osób do Szwecji i z powrotem nawet 25% taniej. Rabat uzyskasz tylko podczas promocji do 31.08.2021, zarówno na rezerwację w jedną stronę, jak i w dwie strony na wypłynięcia do 31.08.2021!

Masz w planach wspólny rejs do Szwecji małą grupą? Będziesz przewozić pracowników do Skandynawii a może zabierasz ze sobą niewielką grupę turystów? Zaproś wszystkich na pokład Stena Line, bo razem równa się taniej! Jeżeli Twoja grupa liczy od 9 do 19 osób, zrób rezerwację z rabatem aż 25%.

Chcesz skrzyknąć przyjaciół na motocyklowy objazd Skandynawii? A może musisz zorganizować przejazd pracowników z Polski za morze? Zobacz, jak łatwo dostać się na drugą stronę Bałtyku. Nie ma znaczenia, czy jest Was kilka czy kilkanaście osób, ani jaki jest cel Waszej podróży. Promem Stena Line dostaniecie się z Gdyni do Karlskrony w południowej Szwecji. Rejs trwa tylko 10,5h, a potem możecie ruszyć w dalszą drogę.

Zwiedzanie? Szybki transfer pracowników? Czy to wyjazd samochodowy, motocyklowy czy rowerowy lub pieszy, mamy dla Ciebie specjalną ofertę! Oprócz przejazdu i kabin, możesz też zarezerwować posiłki dla grupy lub inne dodatkowe usługi. Spotkajmy się na pokładzie!

 

Rezerwuj rejs

 

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

 

Test na Covid-19 może być wymagany do przekraczania granic.

Więcej

 

Szczegóły promocji „Oferta Miesiąca”:

  • Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji do 31.08.2021. Promocja dotyczy wszystkich podróży transportowych z samochodem, motocyklem i pasażerami oraz osób pieszych.
  • Promocja dotyczy wybranych rejsów do 31.08.2021 włącznie na trasie Gdynia-Karlskrona lub Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit, Stena Vision.
  • Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski.
  • Promocja nie dotyczy innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych i rozrywkowych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itp).
  • Promocja nie łączy się z innymi promocjami.