Okno z widokiem na archipelag | Letnia wyprzedaż

Atrakcje południowej Szwecji

Przed Wami nowe odkrycia – wystarczy jeden dzień zwiedzania i dwie noce na pokładzie. 

Odkryjcie Szwecję! Wybierzcie się w rejs z dwoma noclegami na statku i całym dniem na skandynawskim lądzie. Wieczory spędzicie na statku delektując się morską przygodą na wielkim statku oraz ofertą restauracji i barów na pokładzie. Cały następny dzień macie na wrażenia turystyczne.

Przekonajcie się, ile ciekawych rzeczy możecie doświadczyć w ciągu jednego dnia! Poznajcie szwedzką Karlskronę – miasto położone na 33 wyspach, którego zabytki zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Odkryjecie tu zarówno urocze zakątki jak i monumentalne zabytki. Spacerując po centrum tego malowniczego miasta zobaczycie zabytkowe kościoły i historyczne twierdze, które niegdyś broniły portu marynarki wojennej.

Odkrywajcie, smakujcie, poznawajcie ile tylko zdołacie – wieczorem znów wejdziecie na statek i zakończycie przygodę nocnym rejsem do Gdyni.

 

Cenie od 249 zł 199 zł na osobę

Rejs z dwoma noclegami na statku i całym dniem w Szwecji.

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wewnętrznej. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

 

Skontaktuj się z naszymi specjalistami w celu dokonania rezerwacji: