Oslo i Göteborg dla Seniorów

Poznaj dwa skandynawskie kraje! Zwiedź Oslo, stolicę Norwegii oraz Göteborg na zachodnim brzegu Szwecji.

Skandynawia ma wiele do zaoferowania – od zabytków Szwecji po niesamowite krajobrazy Norwegii. W Oslo odwiedzisz Muzeum Fram, gdzie znajdują się statki norweskich odkrywców Nansena i Amundsena, i zobaczysz kontrowersyjne kamienne rzeźby w Parku Vigelanda. Skocznia Holmenkollen położona na wzgórzu nad fiordem przypomni Ci zaś o sukcesach polskich skoczków.

Zachodnie wybrzeże Szwecji również kryje mnóstwo atrakcji. Czeka Cię przeprawa na skalistą wyspę Marstrand w sercu archipelagu Buhuslän oraz zwiedzanie twierdzy Varberg w regionie Halland. Jeśli jesteś amatorem szwedzkich kryminałów, na pewno nie będziesz mógł się doczekać wizyty w nadmorskim miasteczku Fjällbacka, gdzie akcję swoich książek umiejscowiła Camilla Läckberg. Natomiast Göteborg to coś dla miłośników motoryzacji – proponujemy zwiedzanie Muzeum Volvo i Aerosuem, ukrytego w skałach muzeum lotnictwa.

Takiej wycieczki nie można przegapić!

Cena wycieczki: od 2008 zł

Test na Covid-19 może być wymagany do przekraczania granic.

Więcej

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.