Rowerowy potop AZS

Bezpiecznie, rowerowo i razem!

Rowerowy Potop AZS to wyjątkowa impreza dla wszystkich rowerzystów, bez względu na poziom zaawansowania. Czy wybierzesz 30 czy 120 km czeka Cię dużo zwiedzania i dużo radości ze wspólnej wyprawy, bo jedziemy razem – ale w bezpiecznym dystansie!

Tęsknisz za wyjazdami? Chcesz się wybrać na bezpieczną wyprawę a rower to Twój żywioł? Dołącz do nas i poznaj nowe możliwości, nawet teraz! Rowerowy Potop AZS to wyjątkowa impreza dla wszystkich: dorosłych i dzieci, pasjonatów i początkujących. Kolejna edycja już niedługo, więc rób rezerwację i zabierz się z nami statkiem do Szwecji, gdzie razem (ale w bezpiecznym dystansie od siebie wzajemnie!) pokonamy kilometry pięknych dróg – od spokojnej przejażdżki ze zwiedzaniem zabytków miasta, po wymagające leśne ścieżki i podjazdy. Masz do wyboru aż sześć tras rowerowych!

Jeżeli znasz już Rowerowy Potop AZS, ucieszy Cię, że niedawno ulepszyliśmy wszystkie trasy. Do każdej z nich dokładamy dodatkowe opcje – możesz wrócić inną drogą albo odbić z głównej ścieżki, żeby zobaczyć coś nowego. Częściowo zmieniamy też przebieg trasy zielonej – jej ostatnia część, na wyspach, będzie całkiem nowa. Nowe pomysły zaznaczamy na mapach przerywanymi liniami. Sprawdź szczegóły!

Przed Tobą dwie noce na statku Stena Line i cały dzień na trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Podczas rejsu możesz wypocząć w wygodnej kabinie. Rano czeka na Ciebie śniadanie – obfity szwedzki stół, co da Ci energię na połykanie kilometrów. Wieczorem znów się spotkamy w bezpiecznych podgrupach i podsumujemy wyjazd.

Rok 2021 jest wyjątkowy dla AZS – naszego Partnera w organizacji Rowerowego Potopu AZS. W tym roku świętujemy razem z AZS stulecie jego istnienia! Dołącz do nas i podziel się rowerową pasją ze światem!

W cenie rejsu otrzymasz pamiątkową koszulkę. Wracaj do nas i zbieraj koszulki z kolejnych edycji! Rezerwuj teraz – liczba miejsc ograniczona!

Cena od 299 zł na osobę

 

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Dla osób podróżujących w pojedynkę dopłata 75 zł do kabiny na wyłączność. Cena dla 1 osoby w kabinie 1-os. od 374 zł. Dla dzieci do lat 15 zniżka 28 zł.

 

Test na Covid-19 może być wymagany do przekraczania granic.

Więcej

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.