Kobranocka i Róże Europy 20.11.2021

Muzyka na fali

Weź udział w niezwykłym butikowym koncercie gigantów polskiego rocka podczas dwudniowej imprezy z cyklu Muzyka na fali! Zagrają dla Ciebie na żywo Kobranocka i Róże Europy – na środku Bałtyku.

Dwa dni na statku z noclegiem w wygodnej kabinie i koncert dwóch niezwykłych zespołów. To nie będzie zwykły wyjazd, tylko unikalne, bliskie spotkanie z muzyką. Butikowy koncert, z niewielka liczbą uczestników będzie niezapomnianym przeżyciem. Przypomnij sobie największe hity sprzed lat i tę niezwykłą atmosferę klasyki polskiego rocka, która łączy pokolenia. Kobranocka i Róże Europy to giganci polskiego rocka. Oba zespoły koncertują nieprzerwanie od blisko 40 lat. Mają na koncie wiele klasyków polskiej muzyki, przebojów, które kojarzy każdy, kto urodził się przed rokiem 1990. Róże Europy to sztandarowy hit „Jedwab”, a Kobranocka – „Kocham cię jak Irlandię”. Masz szansę usłyszeć je na żywo podczas rejsu.

Rejs Muzyka na fali zaczynamy w sobotę rano. Wyjdź na pokład zewnętrzny i zobacz odpłynięcie statku z portu w Gdyni a potem spotkaj się z resztą uczestników przy quizach i bingo w barze. Popołudnie zaczynamy od zjedzenia lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem i winem bez ograniczeń. Następnie gwiazdy – Róże Europy i Kobranocka wystąpią z koncertem największych hitów.

Odpoczynek, morska przygoda na wielkim statku, koncert gigantów polskiego rocka – to wszystko znajdzie się w programie unikalnego wyjazdu z cyklu Muzyka na fali. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć Róże Europy i Kobranockę na żywo z tak bliska i poczuć tę muzykę jeszcze raz!

 

 

Uwaga: Limitowana liczba biletów w cenie promocyjnej!

Cena od 269 na osobę:

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.