Sławomir 25.09.21

Disco Stars Live

Posłuchaj hitu „Miłość w Zakopanem” na żywo! Zobacz na naszej scenie niewiarygodnie popularnego Sławomira podczas dwudniowej imprezy Disco Stars Live i baw się na wielkim statku na środku Bałtyku!

To on przyciąga tłumy na imprezy plenerowe w całym kraju! Sławomir jest twórcą zupełnie nowego nurtu w polskiej muzyce estradowej – Rock Polo. To połączenie typowo rockowych instrumentów jak gitary i perkusja, z zabawnymi tekstami i pełną radości melodią. Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, płyty Sławomira osiągnęły status platynowych a jego największy przebój „Miłość w Zakopanem” zna chyba każdy. Każdy kojarzy też charakterystyczny styl Sławomira i jego niezwykłą sceniczną kreację, wąsy i nietypowe stroje. Zobacz to z bliska na własne oczy na naszej scenie, posłuchaj hitów na żywo i baw się na wielkim statku na środku morza!

Dwudniowa impreza Disco Stars Live na pokładzie Stena Spirit to świetna okazja, aby zobaczyć Sławomira na żywo z tak bliska. Wieczorem gwiazda wieczoru – Sławomir – wystąpi z koncertem największych hitów. Rankiem możemy podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku, a popołudnie zaczynamy od zjedzenia lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Imprezę zakończy popułudniowy program rozrywkowy, a w nim występ  stand-uperów znanych z trójmiejskich estrad, bingo oraz quizy, w których możesz wygrać pamiątkę z rejsu!

Rejs z noclegiem i imprezą z koncertem gwiazd.

Cena: od 299 od 259 zł na osobę

Limitowana liczba biletów w promocyjnej cenie od 259 zł!

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.