Spotkanie przy kei

Konferencja w porcie

Zastanawiacie się Państwo jak w Trójmieście niekonwencjonalnie ugościć swoich kontrahentów lub w niecodziennym otoczeniu przeprowadzić krótkie spotkanie biznesowe, szkolenie lub konferencję?

Możemy oddać Państwu do dyspozycji w godzinach 11-17 pokład naszego promu, zacumowanego w wybrane piątki przy gdyńskim terminalu promowym. Przestronne i nowoczesne wnętrza promu oraz interesujące otoczenie stwarzają doskonałe warunki do organizacji krótkich spotkań biznesowych.

Zależnie od liczby uczestników możemy udostępnić salę konferencyjną do 30 osób lub świetnie nadające się do organizacji spotkań z większą liczbą uczestników wnętrze baru C-View (do 290 osób), z którego roztacza się piękna panorama na gdyński port.

Do Państwa dyspozycji jest także pokładowa kuchnia. Na pokładzie promu już dla 30 osobowej grupy zorganizujemy lunch, na którym podajemy dania i przekąski z różnych stron świata.

Położenie terminalu, przy którym cumują promy Stena Line gwarantuje sprawny i szybki dojazd z centrum Gdyni, portu lotniczego w Rębiechowie, jak również podróżnym poruszającym się drogą krajową nr 6 i obwodnicą Trójmiasta. W rejonie terminalu promowego nie ma też problemów z zaparkowaniem samochodów.

Oferta jest ważna w każdy piątek, z wyjątkiem świąt.