Rafał Rutkowski 17.09.2021

STAND UP NA MORZU

Występy gwiazd polskiego stand-upu na morzu! Wybierz się w dwudniowy rejs po Bałtyku, w czasie którego odpoczniesz i weźmiesz udział w unikalnym butikowym występie znanego komika. Należy Ci się dużo śmiechu i dużo relaksu!

Już 17.04.2021 zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Stand-Up na Morzu. Tym razem wystąpi Rafał Rutkowski! To jeden z najbardziej rozpoznawalnych komików w Polsce, a przy tym nagradzany aktor. Regularnie występuje w klubach w całej Polsce oraz na galach stand-up comedy. Jego niesamowity dystans do siebie, świetny kontakt z publicznością, talent i poczucie humoru oraz znakomity warsztat aktorski dają widzom niezapomniane wrażenia i dużo rozrywki. W swoim nowym programie opowiada o polskim show-biznesie, swojej karierze, ale też o rzeczach codziennych, zapewniając dużo śmiechu ludziom z doświadczeniem życiowym, którzy odnajdą swoje przeżycia w przerysowanej formie.

Wybierz się na wyjazd, który łączy oderwanie się od codzienności i udział w kameralnym występie znanego stand-upera podczas rejsu po Bałtyku, z noclegiem na statku. Rejs Stand-up na Morzu zaczynamy w sobotę wieczorem. Wyjdź na pokład zewnętrzny i podziwiaj odpłynięcie statku z portu w Gdyni, a potem szykuj się na dużo śmiechu! Zaczynamy od mocnego uderzenia: wystąpi nasza gwiazda – Rafał Rutkowski. Występ potrwa do późna, ale warto rano wstać, aby podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. Popołudnie zaczynamy od zjedzenia lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem i winem bez ograniczeń. Będziesz mieć czas na odpoczynek, spędzenie czasu w barach czy kawiarni i rozmowy z przyjaciółmi. Zabierz ich ze sobą!

Sprawdź nasz program występów i weź udział we wszystkich wyjazdach. Zapewnij sobie dawkę humoru na cały rok, bo należy Ci się dużo prawdziwego śmiechu i dużo relaksu!

 

Uwaga: Limitowana liczba biletów w cenie promocyjnej!

Cena od 299 zł 229 zł na osobę

 

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Koszt biletu na występ (10 zł) został ujęty w cenie pakietu. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.