Grzegorz Dolniak 02.10.2021

STAND UP NA MORZU

Marzy Ci się wesoła sobota? Już 02.10.2021 rejs z cyklu Stand-Up na Morzu. Weź udział we wszystkich wyjazdach i zapewnij sobie dawkę humoru na cały rok, bo należy Ci się dużo prawdziwego śmiechu, takiego do łez i bólu brzucha! Wybierz się na wyjazd, który łączy oderwanie się od codzienności, relaks i udział w kameralnym występie znanego stand-upera podczas rejsu po Bałtyku, z noclegiem na statku.

Rejs Stand-up na Morzu zaczynamy w sobotę rano. Wyjdź na pokład zewnętrzny i podziwiaj odpłynięcie statku z portu w Gdyni i relaksuj się w słońcu z widokiem na morze! Następnie idziemy na lunch. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem i winem bez ograniczeń. Podczas rejsu będziesz mieć czas na odpoczynek, spędzenie czasu w barach czy kawiarni i rozmowy z przyjaciółmi. Zabierz ich ze sobą!

Popołudnie to mocne uderzenie: wystąpi nasza gwiazda – Grzegorz Dolniak. Rozbawi Cię do łez swoim stand-upem z mnóstwem specyficznego humoru. Sceniczna charyzma i zaraźliwe (ups!) poczucie humoru to właśnie tajemnica Grzegorza Dolniaka w jego estradowej odsłonie. Komik, konferansjer, prezenter telewizyjny, producent wydarzeń artystycznych z wieloletnim doświadczeniem. Jego stand-up to niespożyta energia przekładająca się na charakterystyczną ekspresję i cała masa humoru obserwacyjnego wbijającego szpilę w absurdy otaczającego nas świata. Występy Grzegorza Dolniaka wypełniają największe kluby, a tym razem będziesz mieć bliski kontakt z jego humorem podczas wyjątkowego butikowego występu na pokładzie statku na środku Bałtyku.

To wszystko znajdzie się w programie unikalnego występu podczas dwudniowej imprezy z cyklu Stand-up na morzu. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć Grzegorza Dolniaka na żywo z tak bliska, odpocząć i przeżyć morską przygodę podczas jednego wyjazdu!

 

Cena od 249 zł na osobę

 

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Koszt biletu na występ (10 zł) został ujęty w cenie pakietu. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.