Sztokholm dla Seniorów

Pięciodniowy wyjazd ze zwiedzaniem Sztokholmu to doskonała propozycja na organizację wyjazdu dla Seniorów. Kilkudniowy program wyjazdu daje także możliwość realizacji dodatkowych zajęć integracyjnych. Organizatorom pozwoli lepiej poznać charaktery pracowników, zaś uczestnikom wyjazdu dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

Podczas czterodniowej wycieczki autokarowej poznasz Szwecję i zachwycisz się jej stolicą. Zwiedzanie Sztokholmu z przewodnikiem, spacer po Starym Mieście i wizyta w Muzeum Vasa sprawią, że pokochasz to miasto!

Po drodze czeka Cię wiele niezwykłych miejsc. Zobaczysz słynny kościół Świętej Brygidy w Vadstena i popłyniesz stateczkiem przez archipelag malowniczych szkierowych wysp do Vaxholm. Odwiedzisz też Uppsala, miasto znane z najstarszego uniwersytetu w Szwecji i imponującej katedry.

Powrót uatrakcyjni między innymi wizyta w Himmelstalund, gdzie znajdują się najsłynniejsze w Skandynawii rysunki naskalne z epoki brązu.

Pełen turystycznych wrażeń wrócisz na pokład, gdzie czeka moc atrakcji – aż do rana!

Cena wycieczki: od 1858 zł

 

Test na Covid-19 może być wymagany do przekraczania granic.

Więcej

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.