Szwecja na rowerze

Szukasz pomysłu na bezpieczną integrację? Rajd po szwedzkich trasach to przyjemność dla każdego, bez względu na wiek, kondycję i doświadczenie. Ścieżki są świetnie dostosowane do możliwości i umiejętności każdego rowerzysty. Zabierz grupę na rowerowy spacer z przewodnikiem po okolicach Karlskrony!

Rower to przygoda, świeże powietrze i sposób na bezpieczną integrację z zachowaniem dystansu społecznego. Wybierz się z grupą na wypad z dwoma noclegami na statku i całym dniem w Szwecji. Wieczorem wypływamy z Gdyni i rano jesteśmy już na drugim brzegu Bałtyku. Cały dzień mamy na zwiedzanie na dwóch kółkach, samodzielnie lub z przewodnikiem.

Grupa, z rowerowej perspektywy, pozna Karlskronę – niezwykłe miasto położone na 33 wyspach. Razem z przewodnikiem przejedzie łączącymi je malowniczymi mostami i groblami. W centrum zobaczymy zabytki wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, a dzięki rowerowi grupa dojedzie też w piękne miejsca i zachwyci się malowniczymi krajobrazami szkierowego archipelagu.

Wybierz wariant wycieczki z rowerowym przewodnikiem, a grupa bez wysiłku znajdzie wiele zachwycających i wartych odwiedzenia miejsc. Bezpieczna rekreacja i integracja? Czas na rower!