Wirtualna rzeczywistość (VR)

Chcesz spróbować skoczyć z wieżowca? A może marzysz o skoku na nartach ze skoczni-mamuta lub odkryciu nowej rafy koralowej? To wszystko jest możliwe dzięki VR!

Virtual Reality to nowoczesna technologia, która stwarza nowy świat poprzez trójwymiarowy obraz przesyłany przez gogle z każdego kierunku. Dzięki temu uczestnicy zabawy mogą wejść do zupełnie nowej rzeczywistości: bajki, horroru czy podwodnego świata. Mogą też wziąć udział w wirtualnej grze lub aktywności, o której zawsze marzyli, chociażby był to skok z wieżowca! To świetny sposób na dobrą zabawę i niezapomniane emocje. Ten event grupa na pewno zatrzyma w pamięci, bo efekt jest zawsze powyżej oczekiwań. Iluzja rzeczywistości jest tak silna, że uczestnicy przeżywają prawdziwe emocje, jednak w bezpiecznym otoczeniu.

VR cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników wydarzenia. To szereg możliwości na połączenie świetnej zabawy i integracji. Oprócz indywidualnych przeżyć, jak wirtualna jazda rollercosterem, VR daje też możliwość integracji grupy poprzez gry kooperacyjne.

Nasza propozycja to około 20 różnych gier, w tym możliwość gry multiplayer oraz prowadzenia rywalizacji. Gry przeznaczone są dla osób każdym wieku. Istnieje możliwość wyboru gier z dużą ilością adrenaliny i rywalizacji lub dużo spokojniejszych wizualizacji np. podwodnego świata. Gry można dostosować do potrzeb grupy. Do każdego stanowiska przypisana jest osoba z obsługi. Dodatkowe usługi obejmują też wykonanie pamiątkowych zdjęć czy prowadzenie tabel konkursowych.